Calendari
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.E. PICORNELLC.E. PICORNELL C.E. MEDITERRANI BC.E. MEDITERRANI B Dis, 09/10/2021 16:00 GMT+2 244 - Picornell, CEM - 50m coberta 5161504044300 Dis, 09/10/2021 16:00 GMT+2 244 - Picornell, CEM - 50m coberta
Veure C.N. SANT ANDREU BC.N. SANT ANDREU B C.W. FIGUERESC.W. FIGUERES Dis, 09/10/2021 16:00 GMT+2 257 - St Andreu, CN ( P.Serrat) 28311230608100 Dis, 09/10/2021 16:00 GMT+2 257 - St Andreu, CN ( P.Serrat)
Veure C.N. BADIA BC.N. BADIA B CN BANYOLESCN BANYOLES Div, 22/10/2021 21:00 GMT+2 195 - Badia, CN - 25m 1242221206100 Div, 22/10/2021 21:00 GMT+2 195 - Badia, CN - 25m
Veure A.E. SANTA EULÀLIAA.E. SANTA EULÀLIA C.E.F. CREU GROGAC.E.F. CREU GROGA Dis, 23/10/2021 17:00 GMT+2 228 - Santa Eulàlia, AE 1994135517200 Dis, 23/10/2021 17:00 GMT+2 228 - Santa Eulàlia, AE
Veure GEiEGGEiEG C.N. CALDES AC.N. CALDES A Dis, 13/11/2021 19:00 GMT+2 168 - G.E.I.E.G. 7112324023200 Dis, 13/11/2021 19:00 GMT+2 168 - G.E.I.E.G.

Gols penal

Nom Equip Valor
Veure ORIOL QUESADA MARTINORIOL QUESADA MARTIN C.E. MEDITERRANI B 19
Veure DAVID HOLGADO GREGORIDAVID HOLGADO GREGORI C.N. BADIA B 10
Veure ELOI VERGES XIFRAELOI VERGES XIFRA GEiEG 7
Veure VICTOR MASSO GARCIAVICTOR MASSO GARCIA A.E. SANTA EULÀLIA 7
Veure MATTHEW MIFSUDMATTHEW MIFSUD C.N. SANT ANDREU B 6

Expulsions per 20 segons

Nom Equip Valor
Veure ADRIA JIMENEZ ANILLOADRIA JIMENEZ ANILLO C.E.F. CREU GROGA 22
Veure JUAN DAVID TILAGUY RODRIGUEZJUAN DAVID TILAGUY RODRIGUEZ C.W. FIGUERES 21
Veure ENRIC GIRONELLA FERNANDEZENRIC GIRONELLA FERNANDEZ C.W. FIGUERES 21
Veure ARNAU PLAZAS LOPEZARNAU PLAZAS LOPEZ A.E. SANTA EULÀLIA 20
Veure BERNAT ARGENTE CALDERONBERNAT ARGENTE CALDERON A.E. SANTA EULÀLIA 17

Targetes vermelles

Nom Equip Valor
Veure ADRIA GARCIA MOLINAADRIA GARCIA MOLINA C.N. BADIA B 1
Veure EDUARD VILLAR MARTINEZEDUARD VILLAR MARTINEZ A.E. SANTA EULÀLIA 1
Veure DAWID ROBERT WEILANDDAWID ROBERT WEILAND A.E. SANTA EULÀLIA 1
Veure HUGO BALLESTEROS MOLINAHUGO BALLESTEROS MOLINA GEiEG 1
Veure ALEX CORRES SALDAÑAALEX CORRES SALDAÑA C.E. MEDITERRANI B 1

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure EDUARD VILLAR MARTINEZEDUARD VILLAR MARTINEZ A.E. SANTA EULÀLIA 5
Veure PABLO QUATTROCCHIOPABLO QUATTROCCHIO C.N. BADIA B 4
Veure RAUL GALLARIN MUÑOZRAUL GALLARIN MUÑOZ C.N. CALDES A 2
Veure JAVIER AGUILAR CAPILLAJAVIER AGUILAR CAPILLA C.N. SANT ANDREU B 1
Veure ALEX CORRES SALDAÑAALEX CORRES SALDAÑA C.E. MEDITERRANI B 1

Gols

Nom Equip Valor
Veure ALEX MÉRIDA OROZCOALEX MÉRIDA OROZCO C.N. SANT ANDREU B 56
Veure VICTOR CALERO ORTEGOVICTOR CALERO ORTEGO C.N. BADIA B 43
Veure PABLO COLLADO BARRIENTOSPABLO COLLADO BARRIENTOS C.E. MEDITERRANI B 41
Veure ARNAU CUNILLERA MAROTOARNAU CUNILLERA MAROTO C.N. SANT ANDREU B 40
Veure EDGAR ESTEVEZ RODRIGUEZEDGAR ESTEVEZ RODRIGUEZ C.E. MEDITERRANI B 37

Faltes per penal

Nom Equip Valor
Veure ALEJANDRO VILLAREJO MORILLASALEJANDRO VILLAREJO MORILLAS C.W. FIGUERES 10
Veure PAU RIERA OSUNAPAU RIERA OSUNA C.W. FIGUERES 9
Veure ALEIX BAHI SOLEALEIX BAHI SOLE C.W. FIGUERES 8
Veure JULIO JIMENEZ ORDOÑEZJULIO JIMENEZ ORDOÑEZ C.E.F. CREU GROGA 7
Veure ENRIC GIRONELLA FERNANDEZENRIC GIRONELLA FERNANDEZ C.W. FIGUERES 6

Expulsions definitives, amb substitució disciplinària

Nom Equip Valor
Veure DAVID JURADO  RODRIGUEZDAVID JURADO RODRIGUEZ C.N. CALDES A 2
Veure SERGI PIZARRO GARCIASERGI PIZARRO GARCIA C.E.F. CREU GROGA 2
Veure ISCLE RIQUELME LOPEZ DE VINUESAISCLE RIQUELME LOPEZ DE VINUESA CN BANYOLES 1
Veure JOSEP PUIG RUIZJOSEP PUIG RUIZ C.N. BADIA B 1
Veure SERGI BARREDA COLOMSERGI BARREDA COLOM C.N. SANT ANDREU B 1

Expulsions definitives per brutalitat, amb substitució als 4 minuts

Nom Equip Valor
Veure CESAR ARIEL RAVIÑACESAR ARIEL RAVIÑA C.N. CALDES A 1

Expulsions definitives, amb substitució no disciplinària

Nom Equip Valor
Veure MARTÍ NADAL COSTAMARTÍ NADAL COSTA CN BANYOLES 1

Penals fallats

Nom Equip Valor
Veure ORIOL QUESADA MARTINORIOL QUESADA MARTIN C.E. MEDITERRANI B 4
Veure ADRIA GARCIA MOLINAADRIA GARCIA MOLINA C.N. BADIA B 3
Veure ADRIA COLL RABANEDAADRIA COLL RABANEDA C.W. FIGUERES 3
Veure LUCAS CRIADO MARTINEZLUCAS CRIADO MARTINEZ A.E. SANTA EULÀLIA 2
Veure JUAN DAVID TILAGUY RODRIGUEZJUAN DAVID TILAGUY RODRIGUEZ C.W. FIGUERES 2

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure CARLES PASADAS PERIERACARLES PASADAS PERIERA CN BANYOLES 20
Veure DAVID MONTORO SANCHEZDAVID MONTORO SANCHEZ GEiEG 16
Veure SERGI DOMINGUEZ ACEBRONSERGI DOMINGUEZ ACEBRON C.E. PICORNELL 14
Veure RAUL GALLARIN MUÑOZRAUL GALLARIN MUÑOZ C.N. CALDES A 14
Veure EDUARD VILLAR MARTINEZEDUARD VILLAR MARTINEZ A.E. SANTA EULÀLIA 13

Altres

Nom Equip Valor
Veure VICTOR CAMARERO IZARBEZVICTOR CAMARERO IZARBEZ C.E. PICORNELL 2
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Segueix-nos

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.