Calendari
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. ATL BARCELONETAC.N. ATL BARCELONETA C.E. MEDITERRANIC.E. MEDITERRANI Dis, 15/01/2022 11:15 GMT+1 166 - Atlètic Barceloneta, CN - 33m coberta 173114140313020 Dis, 15/01/2022 11:15 GMT+1 166 - Atlètic Barceloneta, CN - 33m coberta
Veure CN GRANOLLERSCN GRANOLLERS C.N. TERRASSAC.N. TERRASSA Diu, 23/01/2022 09:40 GMT+1 367 - Granollers, CN - P4 - 50m descoberta 318032202041106 Diu, 23/01/2022 09:40 GMT+1 367 - Granollers, CN - P4 - 50m descoberta
Veure C.N. SABADELLC.N. SABADELL C.N. SANT FELIUC.N. SANT FELIU Diu, 13/02/2022 11:00 GMT+1 264 - Sabadell, CN - Can Llong - 33m 96001024203111 Diu, 13/02/2022 11:00 GMT+1 264 - Sabadell, CN - Can Llong - 33m
Veure C.N. CATALUNYAC.N. CATALUNYA C.N. BARCELONAC.N. BARCELONA Dmc, 09/03/2022 20:45 GMT+1 165 - Catalunya, CN - Can Toda 1218041423331153 Dmc, 09/03/2022 20:45 GMT+1 165 - Catalunya, CN - Can Toda

Gols penal

Nom Equip Valor
Veure GUILLEM NAVARRO PICAZOGUILLEM NAVARRO PICAZO C.N. SANT ANDREU 35
Veure ADAM BONETE ERDELYIADAM BONETE ERDELYI C.N. MONTJUIC 25
Veure ORIOL HURTADO CLOPESORIOL HURTADO CLOPES U.E. D'HORTA 20
Veure UNAI SÁNCHEZ OBIOLUNAI SÁNCHEZ OBIOL C.N. POBLE NOU 19
Veure SEBAS LERIDA CARRIZOSASEBAS LERIDA CARRIZOSA C.N. SABADELL 16

Expulsions per 20 segons

Nom Equip Valor
Veure MARC RUIZ RODRIGUEZMARC RUIZ RODRIGUEZ U.E. D'HORTA 27
Veure GERARD ANTEQUERA CAMARAGERARD ANTEQUERA CAMARA C.N. SABADELL 26
Veure JOFRE ANGUERA AIXALAJOFRE ANGUERA AIXALA C.N. SANT FELIU 25
Veure NIL ARMENGOL  COLLNIL ARMENGOL COLL C.N. MATARÓ 24
Veure IKER ROMERO RODRÍGUEZIKER ROMERO RODRÍGUEZ A.E. SANTA EULÀLIA 22

Expulsions i penal

Nom Equip Valor
Veure JOEL LUQUE CORDOBAJOEL LUQUE CORDOBA C.N. SANT FELIU B 1
Veure MIQUEL IZQUIERDO SAISMIQUEL IZQUIERDO SAIS GEiEG/CN BANYOLES 1
Veure SEBAS LERIDA CARRIZOSASEBAS LERIDA CARRIZOSA C.N. SABADELL 1
Veure MARC REY SÁNCHEZMARC REY SÁNCHEZ C.N. MANRESA 1

Targetes vermelles

Nom Equip Valor
Veure TEODOR MIHAI VIRVESCUTEODOR MIHAI VIRVESCU C.N. MANRESA 1
Veure MARC BONETE VAZQUEZMARC BONETE VAZQUEZ C.N. MONTJUIC 1
Veure SERGI MORA BELMONTESERGI MORA BELMONTE C.N. TERRASSA 1
Veure ISAAC SORIANO SERRANOISAAC SORIANO SERRANO U.E. D'HORTA 1
Veure CARLOS OLIVER ARROYO TAPIACARLOS OLIVER ARROYO TAPIA C.N. IGUALADA 1

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure DAVID CODINA HUIXDAVID CODINA HUIX C.W. ANGLÈS/CW FIGUERES/CN OLOT 2
Veure NIL MARTIN GARCIANIL MARTIN GARCIA C.N. SABADELL 2
Veure VICENÇ SOUSA TITOVICENÇ SOUSA TITO C.N. CATALUNYA 2
Veure MARC GISPERT  GARCIAMARC GISPERT GARCIA C.N. MONTJUIC 2
Veure JOSE RAMON DIAZ LIZARANJOSE RAMON DIAZ LIZARAN C.E. MEDITERRANI 2

Gols

Nom Equip Valor
Veure MARC COMABELLA CIVESMARC COMABELLA CIVES C.N. BARCELONA 88
Veure ORIOL HURTADO CLOPESORIOL HURTADO CLOPES U.E. D'HORTA 71
Veure MAURO MILLAN MARTINMAURO MILLAN MARTIN C.N. BARCELONA 68
Veure AARÓN LUJÁN PÉREZAARÓN LUJÁN PÉREZ C.N. MANRESA 64
Veure PAU RUEDA CAMINSPAU RUEDA CAMINS C.N. MONTJUIC 64

Faltes per penal

Nom Equip Valor
Veure ARNAU MARTIN MAGAÑAARNAU MARTIN MAGAÑA C.W. SANT ADRIÀ 11
Veure SERGI PEÑA POZOSERGI PEÑA POZO C.N. MANRESA 11
Veure GENIS BATISTA ALFONSOGENIS BATISTA ALFONSO C.N. CALDES 10
Veure ALEX RABELLA OVEJEROALEX RABELLA OVEJERO C.E. MEDITERRANI 9
Veure GUERAU QUINTANO VILOSAGUERAU QUINTANO VILOSA GEiEG/CN BANYOLES 9

Expulsions definitives, amb substitució disciplinària

Nom Equip Valor
Veure MAURO MILLAN MARTINMAURO MILLAN MARTIN C.N. BARCELONA 1
Veure BIEL SULLÀ PUIGDENGOLASBIEL SULLÀ PUIGDENGOLAS C.N. BARCELONA 1
Veure BERNAT ROVIRA PEREZBERNAT ROVIRA PEREZ C.N. SANT FELIU B 1
Veure BIEL FONTOVA CENTELLESBIEL FONTOVA CENTELLES C.N. CALDES 1
Veure JOAN CLIMENT BELVERJOAN CLIMENT BELVER C.E. MEDITERRANI B 1

Expulsions definitives per brutalitat, amb substitució als 4 minuts

Nom Equip Valor
Veure MARC MORENO FOLCHMARC MORENO FOLCH C.N. TERRASSA 1
Veure Quim Marí TornosQuim Marí Tornos CN GRANOLLERS 1

Expulsions definitives, amb substitució no disciplinària

Nom Equip Valor
Veure OTTO SERRA THOMASOTTO SERRA THOMAS C.N. CATALUNYA 1

Penals fallats

Nom Equip Valor
Veure JOEL FERRER MARINJOEL FERRER MARIN C.N. MOLINS DE REI 6
Veure MARC COMABELLA CIVESMARC COMABELLA CIVES C.N. BARCELONA 6
Veure ADAM BONETE ERDELYIADAM BONETE ERDELYI C.N. MONTJUIC 5
Veure JORDI TARRADAS VARGASJORDI TARRADAS VARGAS C.N. TERRASSA 5
Veure PAU RUEDA CAMINSPAU RUEDA CAMINS C.N. MONTJUIC 5

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure VICENÇ SOUSA TITOVICENÇ SOUSA TITO C.N. CATALUNYA 21
Veure IVAN MORENO VAZ-ROMEROIVAN MORENO VAZ-ROMERO C.N. SANT FELIU 21
Veure PAU GARCIA FRANCOPAU GARCIA FRANCO CN PREMIA B 20
Veure XAVIER DOMENECH LOPEZXAVIER DOMENECH LOPEZ C.N. ATL BARCELONETA 19
Veure KEVIN MUÑOZ SANCHEZKEVIN MUÑOZ SANCHEZ C.N. MANRESA 18

Joc net

Nom Equip Valor
Veure FABRIZIO TORREGROSSA SCHVARTZFABRIZIO TORREGROSSA SCHVARTZ C.N. TERRASSA B 1
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Segueix-nos

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.