Calendari
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure BIWPA BARCELONA WATERPOLO CLUBBIWPA BARCELONA WATERPOLO CLUB C.W. ANGLÈSC.W. ANGLÈS Dis, 09/10/2021 16:30 GMT+1 185 - Sant Feliu, CN 23772224110200 Dis, 09/10/2021 16:30 GMT+1 185 - Sant Feliu, CN
Veure C.N. CALDES BC.N. CALDES B C.W. SANT ADRIÀC.W. SANT ADRIÀ Dis, 09/10/2021 19:30 GMT+1 177 - Caldes, C.N. 11151345333400 Dis, 09/10/2021 19:30 GMT+1 177 - Caldes, C.N.
Veure C.W. GARRAFC.W. GARRAF CN POBLE NOU CCN POBLE NOU C Dis, 09/10/2021 19:30 GMT+1 350 - Espai Blau, CEM 4190324042800 Dis, 09/10/2021 19:30 GMT+1 350 - Espai Blau, CEM
Veure C.N. TARRACO - TARRACO CENTERC.N. TARRACO - TARRACO CENTER CN IGUALADACN IGUALADA Dis, 23/10/2021 16:30 GMT+1 167 - Tarraco, C.N. 9134603114300 Dis, 23/10/2021 16:30 GMT+1 167 - Tarraco, C.N.
Veure C.N. MARTORELLC.N. MARTORELL C.N. OLOT C.N. OLOT "B" Dis, 13/11/2021 12:00 GMT+1 175 - Martorell, CN 1692441416300 Dis, 13/11/2021 12:00 GMT+1 175 - Martorell, CN

Gols penal

Nom Equip Valor
Veure MAURICI LLORET PUEYOMAURICI LLORET PUEYO C.N. MARTORELL 11
Veure ELOI NOGUERA ROSICHELOI NOGUERA ROSICH CN IGUALADA 9
Veure JOAN ALBÀ ALBALATEJOAN ALBÀ ALBALATE C.W. GARRAF 7
Veure JORDI NAVARRO MAESTROJORDI NAVARRO MAESTRO CN POBLE NOU C 7
Veure MARC ALABAU I BLANQUERAMARC ALABAU I BLANQUERA C.N. OLOT "B" 6

Expulsions per 20 segons

Nom Equip Valor
Veure JORGE ROMERO RIBASJORGE ROMERO RIBAS C.N. TARRACO - TARRACO CENTER 29
Veure Francesc Planella GonzálezFrancesc Planella González C.W. ANGLÈS 24
Veure GUIM XALABARDER CORTÉSGUIM XALABARDER CORTÉS C.N. CALDES B 22
Veure ALEX SANCHEZ LARAALEX SANCHEZ LARA C.N. MARTORELL 22
Veure POL BASSA SOLERPOL BASSA SOLER C.W. ANGLÈS 21

Expulsions i penal

Nom Equip Valor
Veure ALEJANDRO GARCIA MADRIDALEJANDRO GARCIA MADRID C.W. SANT ADRIÀ 1

Targetes vermelles

Nom Equip Valor
Veure ROGER GRANE MARCEROGER GRANE MARCE BIWPA BARCELONA WATERPOLO CLUB 1
Veure ISMAEL ABOLAFIA MOROISMAEL ABOLAFIA MORO C.N. MARTORELL 1
Veure ARNAU PÉREZ DÍAZARNAU PÉREZ DÍAZ C.W. SANT ADRIÀ 1
Veure Francesc Planella GonzálezFrancesc Planella González C.W. ANGLÈS 1
Veure ARNAU PONT LLEOPARTARNAU PONT LLEOPART C.W. ANGLÈS 1

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure DAVID TORILO ROMERODAVID TORILO ROMERO C.N. MARTORELL 2
Veure ADRIA COMAJOAN CIURANAADRIA COMAJOAN CIURANA C.W. ANGLÈS 2
Veure ÒSCAR BAELLA BOIXADERAÒSCAR BAELLA BOIXADERA C.N. TARRACO - TARRACO CENTER 1
Veure RAUL GALLARIN MUÑOZRAUL GALLARIN MUÑOZ C.N. CALDES B 1
Veure FERRAN SERRA VILAFERRAN SERRA VILA C.N. OLOT "B" 1

Gols

Nom Equip Valor
Veure ARNAU CASADEVALL MONELLSARNAU CASADEVALL MONELLS C.N. OLOT "B" 77
Veure MAURICI LLORET PUEYOMAURICI LLORET PUEYO C.N. MARTORELL 59
Veure ANTONIO PEREZ GONZALEZANTONIO PEREZ GONZALEZ C.N. TARRACO - TARRACO CENTER 53
Veure Sebastian Alexander SakSebastian Alexander Sak BIWPA BARCELONA WATERPOLO CLUB 52
Veure MARC ALABAU I BLANQUERAMARC ALABAU I BLANQUERA C.N. OLOT "B" 46

Faltes per penal

Nom Equip Valor
Veure GUIM XALABARDER CORTÉSGUIM XALABARDER CORTÉS C.N. CALDES B 8
Veure MARC VIDAL BADÍAMARC VIDAL BADÍA C.W. SANT ADRIÀ 8
Veure PAU CORTES VILARDELLPAU CORTES VILARDELL C.N. CALDES B 5
Veure ALEX PROS I HASLERALEX PROS I HASLER C.N. CALDES B 5
Veure ANTONI MALLOFRE  BONASTREANTONI MALLOFRE BONASTRE CN IGUALADA 5

Expulsions definitives, amb substitució disciplinària

Nom Equip Valor
Veure ANTONIO PEREZ GONZALEZANTONIO PEREZ GONZALEZ C.N. TARRACO - TARRACO CENTER 2
Veure RAUL DOMINGUEZ PEREARAUL DOMINGUEZ PEREA CN POBLE NOU C 2
Veure PAU CORTES VILARDELLPAU CORTES VILARDELL C.N. CALDES B 1
Veure JOEL VALENCIA FERNANDEZJOEL VALENCIA FERNANDEZ C.N. CALDES B 1
Veure ALEX BATTO SUAREZALEX BATTO SUAREZ C.N. CALDES B 1

Expulsions definitives per brutalitat, amb substitució als 4 minuts

Nom Equip Valor
Veure POL REYES MARTÍPOL REYES MARTÍ C.N. OLOT "B" 1
Veure ISAAC ANTOLIN MUÑOZISAAC ANTOLIN MUÑOZ C.W. SANT ADRIÀ 1
Veure ROGER GARCIA ARAGONESESROGER GARCIA ARAGONESES C.N. TARRACO - TARRACO CENTER 1
Veure DANIEL CASTAÑEDA CARDONADANIEL CASTAÑEDA CARDONA C.W. ANGLÈS 1
Veure SAULO SUMOY ROVIRASAULO SUMOY ROVIRA C.N. TARRACO - TARRACO CENTER 1

Expulsions definitives, amb substitució no disciplinària

Nom Equip Valor
Veure IGNACIO SAIZ COLMENARIGNACIO SAIZ COLMENAR C.N. TARRACO - TARRACO CENTER 1

Penals fallats

Nom Equip Valor
Veure ELOI NOGUERA ROSICHELOI NOGUERA ROSICH CN IGUALADA 5
Veure MAURICI LLORET PUEYOMAURICI LLORET PUEYO C.N. MARTORELL 3
Veure JOAN ALBÀ ALBALATEJOAN ALBÀ ALBALATE C.W. GARRAF 3
Veure ARNAU CASADEVALL MONELLSARNAU CASADEVALL MONELLS C.N. OLOT "B" 3
Veure SERGI COTS MIQUELSERGI COTS MIQUEL C.N. MARTORELL 3

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure JORDI ROSELL MATASJORDI ROSELL MATAS C.W. GARRAF 28
Veure ADRIA COMAJOAN CIURANAADRIA COMAJOAN CIURANA C.W. ANGLÈS 27
Veure SERGIO MOLLA MINUESASERGIO MOLLA MINUESA CN POBLE NOU C 24
Veure ÒSCAR BAELLA BOIXADERAÒSCAR BAELLA BOIXADERA C.N. TARRACO - TARRACO CENTER 22
Veure DAVID TORILO ROMERODAVID TORILO ROMERO C.N. MARTORELL 15
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Segueix-nos

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.