BIEL BARBERA PEREZ |
Jornada 22 |
A.E. SANTA EULÀLIA — C.N. CALDES |
Atleta |
A.E. SANTA EULÀLIA |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
KARLOS LIGERO ALVAREZ |
Jornada 21 |
C.N. CATALUNYA — C.N. RUBÍ |
Personale |
C.N. RUBÍ |
Tv per protestar decisions arbitrals |
1 |
VICTOR CUARTIELLES GALLO |
Jornada 10 |
C.N. POBLE NOU — C.N. BANYOLES/GEIEG |
Atleta |
C.N. POBLE NOU |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
MARC HERNANDEZ BORRAS |
Jornada 20 |
C.N. SANT FELIU A — C.N. CATALUNYA |
Personale |
C.N. CATALUNYA |
Targeta Groga |
1 |
VICENÇ ZURITA CILLERO |
Jornada 20 |
C.N. SANT FELIU A — C.N. CATALUNYA |
Personale |
C.N. SANT FELIU A |
Targeta Groga |
1 |
ALEX SANCHEZ LARA |
Jornada 20 |
C.N. TARRACO Fundació La Muntanyeta — C.N. MARTORELL- C.N. VALLIRANA |
Atleta |
C.N. MARTORELL- C.N. VALLIRANA |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
DAVID SANCHEZ SANZ |
Jornada 20 |
C.N. TARRACO Fundació La Muntanyeta — C.N. MARTORELL- C.N. VALLIRANA |
Personale |
C.N. TARRACO Fundació La Muntanyeta |
Targeta Groga |
1 |
ORIOL PEREZ DIAZ |
Jornada 19 |
C.N. CALDES — C.W. SANT ADRIÀ |
Atleta |
C.W. SANT ADRIÀ |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
FERRAN ALTERACHS DOMINGUEZ |
Jornada 18 |
CN MONTJUIC — C.N. GRANOLLERS |
Atleta |
CN MONTJUIC |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
MARC BAEZ LUIS |
Jornada 18 |
CN MONTJUIC — C.N. GRANOLLERS |
Atleta |
C.N. GRANOLLERS |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
OIER AGUIRRE RUBIO |
Jornada 18 |
C.N. SANT FELIU A — C.N. BARCELONA |
Atleta |
C.N. BARCELONA |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
ANA ISABEL CIVICO RUBIO |
Jornada 18 |
C.W. SANT ADRIÀ — C.N. SANT FELIU B |
Personale |
C.N. SANT FELIU B |
Targeta Vermella |
0 |
DAVID SANCHEZ SANZ |
Jornada 18 |
C.N. TARRACO Fundació La Muntanyeta — C.N. CALDES |
Personale |
C.N. TARRACO Fundació La Muntanyeta |
Targeta Vermella |
1 |
ALEIX JORDAN PACHON |
Jornada 17 |
C.N. BANYOLES/GEIEG — C.N. MOLINS DE REI |
Atleta |
C.N. BANYOLES/GEIEG |
Expulsió definitiva x brutalitat |
3 |
ALEIX ROBLEDILLO BOSACOMA |
Jornada 17 |
C.N. BANYOLES/GEIEG — C.N. MOLINS DE REI |
Atleta |
C.N. BANYOLES/GEIEG |
Expulsió definitiva x brutalitat |
2 |
SAMUEL IONUT GIUGIOIU VERA |
Jornada 17 |
A.E. SANTA EULÀLIA — CN MONTJUIC |
Atleta |
A.E. SANTA EULÀLIA |
Targeta Vermella |
1 |
MARIO TERRAZA RAMIREZ |
Jornada 6 |
C.N. MANRESA — C.E. MEDITERRANI |
Atleta |
C.E. MEDITERRANI |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
JAHZEEL MARTINEZ ESPEJO |
Jornada 6 |
C.N. MANRESA — C.E. MEDITERRANI |
Personale |
C.E. MEDITERRANI |
Targeta Vermella |
1 |
DAVID TORILO ROMERO |
Jornada 6 |
C.N. MANRESA — C.E. MEDITERRANI |
Personale |
C.N. MANRESA |
Targeta Vermella |
1 |
GERARD GOMEZ CURCO |
Jornada 17 |
C.N. PREMIÀ — C.W. SANT ADRIÀ |
Atleta |
C.W. SANT ADRIÀ |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
JUST PRADERA COLOMER |
Jornada 16 |
C.N. TARRACO Fundació La Muntanyeta — C.N. PREMIÀ |
Atleta |
C.N. PREMIÀ |
Expulsió definitiva x brutalitat |
2 |
Yehor Karasov |
Jornada 15 |
C.N. SANT ANDREU — C.N. CATALUNYA |
Atleta |
C.N. CATALUNYA |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
BIEL GOMILA FAIGES |
Jornada 15 |
C.N. SANT ANDREU — C.N. CATALUNYA |
Atleta |
C.N. CATALUNYA |
Targeta Vermella |
1 |
ERIC MUNTASELL VALLE |
Jornada 15 |
A.E. SANTA EULÀLIA — C.W. SANT ADRIÀ |
Atleta |
A.E. SANTA EULÀLIA |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
DANIEL PINTO COLLADO |
Jornada 15 |
A.E. SANTA EULÀLIA — C.W. SANT ADRIÀ |
Atleta |
C.W. SANT ADRIÀ |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
DANIEL DIAZ MARROQUIN |
Jornada 15 |
C.N. ATL BARCELONETA — C.N. TERRASSA |
Atleta |
C.N. TERRASSA |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
ALVARO DIAZ BALLANO |
Jornada 14 |
C.N. SANT FELIU A — U.E. D'HORTA |
Atleta |
C.N. SANT FELIU A |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
ALEIX JORDAN PACHON |
Jornada 14 |
C.N. BANYOLES/GEIEG — C.N. PREMIÀ |
Atleta |
C.N. BANYOLES/GEIEG |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
NIKOLOZ ILURZDE |
Jornada 14 |
C.N. CATALUNYA — C.E. MEDITERRANI |
Atleta |
C.N. CATALUNYA |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
SERGI MORA BELMONTE |
Jornada 14 |
C.N. TERRASSA — C.N. SANT ANDREU |
Personale |
C.N. TERRASSA |
Acumulació 4 targetes grogues |
1 |
MAURO MILLAN MARTIN |
Jornada 14 |
C.N. BARCELONA — C.N. ATL BARCELONETA |
Atleta |
C.N. BARCELONA |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
MIQUEL VIDAL DURAN |
Jornada 13 |
CN MONTJUIC — C.N. TARRACO Fundació La Muntanyeta |
Atleta |
C.N. TARRACO Fundació La Muntanyeta |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
JOSEP IGNASI PIÑOL FONT |
Jornada 13 |
CN MONTJUIC — C.N. TARRACO Fundació La Muntanyeta |
Atleta |
C.N. TARRACO Fundació La Muntanyeta |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
2 |
XAVIER RIBAS MARQUEZ |
Jornada 13 |
U.E. D'HORTA — C.N. CATALUNYA |
Personale |
U.E. D'HORTA |
Targeta Vermella |
1 |
XAVIER RIBAS MARQUEZ |
Jornada 13 |
U.E. D'HORTA — C.N. CATALUNYA |
Personale |
U.E. D'HORTA |
Acumulació 4 targetes grogues |
1 |
ALEIX JORDAN PACHON |
Jornada 12 |
C.N. BANYOLES/GEIEG — A.E. SANTA EULÀLIA |
Atleta |
C.N. BANYOLES/GEIEG |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
JAN NAVARRO RODRIGUEZ |
Jornada 12 |
C.N. MOLINS DE REI — C.W. SANT ADRIÀ |
Atleta |
C.W. SANT ADRIÀ |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
VIDAL GALVEZ ACIDRES |
Jornada 11 |
C.N. MARTORELL- C.N. VALLIRANA — C.N. POBLE NOU |
Atleta |
C.N. MARTORELL- C.N. VALLIRANA |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
ERIC MUNTASELL VALLE |
Jornada 11 |
C.N. CALDES — A.E. SANTA EULÀLIA |
Atleta |
A.E. SANTA EULÀLIA |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
FERRAN PLANA AGUSTI |
Jornada 10 |
C.N. SABADELL — C.N. SANT FELIU A |
Personale |
C.N. SABADELL |
Targeta Groga |
1 |
ADRIA MARTINEZ POLO |
Jornada 9 |
C.N. CALDES — C.N. POBLE NOU |
Atleta |
C.N. CALDES |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
OIER AGUIRRE RUBIO |
Jornada 8 |
C.N. RUBÍ — C.N. BARCELONA |
Atleta |
C.N. BARCELONA |
Targeta Vermella |
1 |
ALAN ROJO BALANYA |
Jornada 8 |
C.N. SANT FELIU A — C.N. TERRASSA |
Atleta |
C.N. SANT FELIU A |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
ÀLEX OLIVARES YÁNEZ |
Jornada 8 |
U.E. D'HORTA — C.E. MEDITERRANI |
Atleta |
U.E. D'HORTA |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
BIEL OLIVAN LOPEZ |
Jornada 8 |
CN MONTJUIC — C.N. PREMIÀ |
Atleta |
C.N. PREMIÀ |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
LLUIS CARCELLER JORDI |
Jornada 7 |
C.E. MEDITERRANI — CN MATARÓ |
Personale |
C.E. MEDITERRANI |
Targeta Vermella per protestar decisions arbitrals |
1 |
UNAI LEMA LLAPUR |
Jornada 7 |
C.N. ATL BARCELONETA — C.N. RUBÍ |
Atleta |
C.N. ATL BARCELONETA |
Expulsió definitiva ,sustitció disciplinaria |
1 |
ARNAU NOMEN VALLS |
Jornada 6 |
C.N. SANT FELIU A — C.N. ATL BARCELONETA |
Atleta |
C.N. ATL BARCELONETA |
Targeta Vermella |
1 |
FRANCISCO JAVIER TORRES MARTIN |
Jornada 5 |
C.N. SANT ANDREU — C.N. SANT FELIU A |
Personale |
C.N. SANT FELIU A |
Targeta Vermella |
1 |
JAHZEEL MARTINEZ ESPEJO |
Jornada 5 |
C.E. MEDITERRANI — C.N. RUBÍ |
Personale |
C.E. MEDITERRANI |
Targeta Vermella |
1 |