GEiEG/CN BANYOLES — C.W. ANGLÈS/CW FIGUERES/CN OLOT

Informació

Hora
16:30 GMT+1
Data
Dis, 30/10/2021
Lloc
168 - G.E.I.E.G.
Àrbitres
CARLOS SAÑUDO CALAVIA, Joan Matabosch Figueras, NORA BRUGADA GARRIGA

Parcials

GEI 5 0 3 2 1 2
C.W 0 2 0 3 1 2

GEiEG/CN BANYOLES

Gols igualtat:
92.31%
Gols superioritat:
7.69%
Gols penal:
0%
Efectivitat en jugades de superioritat:
12.5%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 MIQUEL IZQUIERDO SAISMIQUEL IZQUIERDO SAIS 0 0 0 0 1 0
Veure 2 MARC MARTINEZ CAÑADASMARC MARTINEZ CAÑADAS 1 0 1 0 0 1
Veure 3 POL CARMANIU BASCOMPTAPOL CARMANIU BASCOMPTA 3 1 2 0 1 0
Veure 4 PERE FONT MOYANOPERE FONT MOYANO 3 0 3 0 1 0
Veure 5 UNAI VENAL CASELLASUNAI VENAL CASELLAS 1 0 1 0 1 0
Veure 6 Joan Cassany BlancoJoan Cassany Blanco 1 0 1 0 0 1
Veure 7 Anuar Mazouz AttahiriAnuar Mazouz Attahiri 0 0 0 0 0 0
Veure 8 ANIOL RUSTULLET MARCHANIOL RUSTULLET MARCH 0 0 0 0 0 0
Veure 9 ALEX ROURA RODRIGUEZALEX ROURA RODRIGUEZ 0 0 0 0 0 0
Veure 10 GUERAU QUINTANO VILOSAGUERAU QUINTANO VILOSA 4 0 4 0 0 0
Veure 11 NIL CARMANIU BASCOMPTANIL CARMANIU BASCOMPTA 0 0 0 0 0 0
Veure 12 IVAN FERNANDES CAETANO NUEVALOSIVAN FERNANDES CAETANO NUEVALOS 0 0 0 0 0 0
Veure 13 MARTÍ GARRE GELADAMARTÍ GARRE GELADA 0 0 0 0 0 0
Veure 14 HAYTAM HADDOUZI OULAD BENNASSARHAYTAM HADDOUZI OULAD BENNASSAR 0 0 0 0 0 0
Veure ALEJANDRO GARCIA GARCIAALEJANDRO GARCIA GARCIA 0 0 0 0 0 0

Entrenador

  • DAVID ROURA MENDEZ (Delegado)
  • DAVID MONTORO SANCHEZ (Entrenador)
  • DAVID MONTORO SANCHEZ (Delegado)
  • JUAN JOSE MARTINEZ YUSTE (Delegado)
  • JUAN JOSE MARTINEZ YUSTE (Entrenador)
  • MARÇAL ALSINA SOLER (Delegado)
  • PAU PRIETO ESPINOSA (Entrenador)
  • JORDI RIERA ROS (Delegado)
  • LAURA PARRAMON PLANAS (Delegado)
  • Jose Garre Olmo (Delegado)
  • JOAN HEREU MORALES (Delegado)
  • PAU PRIETO ESPINOSA (Delegado)
  • CARLES PASADAS PERIERA (Delegado)
  • CARLES PASADAS PERIERA (Entrenador)

C.W. ANGLÈS/CW FIGUERES/CN OLOT

Gols igualtat:
100%
Gols superioritat:
0%
Gols penal:
12.5%
Efectivitat en jugades de superioritat:
0%
Dorsal Nom G GS GI GP E P
Veure 1 ALBERT PALLARÈS I ROMANSALBERT PALLARÈS I ROMANS 0 0 0 0 0 0
Veure 2 Júlia Aragonès VenturaJúlia Aragonès Ventura 0 0 0 0 0 0
Veure 3 JULIA TOMAS RODRIGUEZJULIA TOMAS RODRIGUEZ 0 0 0 0 2 0
Veure 4 JAN FURTIA VALLSJAN FURTIA VALLS 0 0 0 0 0 0
Veure 5 ADRIÀ RUBIO I GARCÍAADRIÀ RUBIO I GARCÍA 0 0 0 0 1 0
Veure 6 Natàlia Puigdomenech GonzálezNatàlia Puigdomenech González 0 0 0 0 2 0
Veure 7 GUILLEM HERNANDEZ NOGUÉGUILLEM HERNANDEZ NOGUÉ 0 0 0 0 0 0
Veure 8 SERGI RICH CULLELLSERGI RICH CULLELL 2 0 2 0 0 0
Veure 9 JUDIT RODRIGUEZ MORCILLOJUDIT RODRIGUEZ MORCILLO 0 0 0 0 0 0
Veure 10 PAU PAGES RUIZPAU PAGES RUIZ 6 0 5 1 1 0
Veure 11 Pol  López de Coca RoigPol López de Coca Roig 0 0 0 0 0 0
Veure 12 DÚNIA RABIONET CASADELLÀDÚNIA RABIONET CASADELLÀ 0 0 0 0 0 0
Veure 13 NURIA RUANO FREIXASNURIA RUANO FREIXAS 0 0 0 0 0 0
Veure 14 ROGER SAIS ORTEGAROGER SAIS ORTEGA 0 0 0 0 2 1

Entrenador

  • DAVID CODINA HUIX (Entrenador)
  • CLAUDIA OROS TARRAGO (Delegado)

Tempteig

GEiEG/CN BANYOLES 0 1 2 3 4 5 5 5 6 7 8 9 9 9 10 10 11 11 11 12 12 13
C.W. ANGLÈS/CW FIGUERES/CN OLOT 0 0 0 0 0 0 1 2 2 2 2 2 3 4 4 5 5 6 7 7 8 8
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Segueix-nos

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.