Calendari
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.N. BARCELONAC.N. BARCELONA U.E. D'HORTAU.E. D'HORTA Dis, 04/12/2021 08:45 GMT 160 - Barcelona, CN - Nova Escollera - 50m Dis, 04/12/2021 08:45 GMT 160 - Barcelona, CN - Nova Escollera - 50m
Veure C.N. MANRESA Excavacions MirallesC.N. MANRESA Excavacions Miralles C.N. SALLENTC.N. SALLENT Dis, 04/12/2021 10:00 GMT 346 - Manresa, CN - 50m Dis, 04/12/2021 10:00 GMT 346 - Manresa, CN - 50m
Veure C.N. SABADELLC.N. SABADELL A.E. SANTA EULÀLIAA.E. SANTA EULÀLIA Dis, 20/11/2021 09:45 GMT 264 - Sabadell, CN - Can Llong - 33m 00000000000000 Dis, 20/11/2021 09:45 GMT 264 - Sabadell, CN - Can Llong - 33m
Veure C.W. SANT ADRIÀC.W. SANT ADRIÀ

Gols penal

Nom Equip Valor
Veure GERARD PRADAS PEIRONGERARD PRADAS PEIRON U.E. D'HORTA 4
Veure MARTÍ PIÑERA GONZALEZMARTÍ PIÑERA GONZALEZ C.N. SANT ANDREU 3
Veure GUERAU NAVARRO BUENOGUERAU NAVARRO BUENO C.N. PREMIÀ 3
Veure POL GINABREDA CABELLOPOL GINABREDA CABELLO C.N. ATL BARCELONETA 3
Veure ROC VELA OBIOLSROC VELA OBIOLS C.N. MARTORELL/CNTARRACO 3

Expulsions per 20 segons

Nom Equip Valor
Veure ALEJANDRO BARCELO LOPEZALEJANDRO BARCELO LOPEZ CN PREMIA B 5
Veure ANTOLIN SERRANOANTOLIN SERRANO C.N. SANT ANDREU B 5
Veure DANIEL ANDRES CLEMENTE DOMINGUEZDANIEL ANDRES CLEMENTE DOMINGUEZ A.E. SANTA EULÀLIA 5
Veure MARCO PUIGGERMANAL OLIVAMARCO PUIGGERMANAL OLIVA C.N. VALLIRANA 5
Veure ZHANNA  ZNEZHANOVA STEFANOVAZHANNA ZNEZHANOVA STEFANOVA C.W. SANT ADRIÀ 4

Expulsions i penal

Nom Equip Valor
Veure ARNAU ARREGUI GARRIDOARNAU ARREGUI GARRIDO C.N. SABADELL B 1

Gols

Nom Equip Valor
Veure GERARD PRADAS PEIRONGERARD PRADAS PEIRON U.E. D'HORTA 24
Veure SAMUEL DIAZ MARROQUINSAMUEL DIAZ MARROQUIN C.N. TERRASSA 16
Veure BIEL FONT SUAREZBIEL FONT SUAREZ U.E. D'HORTA 16
Veure DANIEL ANDRES CLEMENTE DOMINGUEZDANIEL ANDRES CLEMENTE DOMINGUEZ A.E. SANTA EULÀLIA 15
Veure SIMON VICIEN LERASIMON VICIEN LERA C.N. POBLE NOU B 15

Faltes per penal

Nom Equip Valor
Veure BENEDEK GUARDIA I BARCZIBENEDEK GUARDIA I BARCZI GEiEG 4
Veure GUERAU NAVARRO BUENOGUERAU NAVARRO BUENO C.N. PREMIÀ 3
Veure ADAI DIAZ VILLALBAADAI DIAZ VILLALBA C.N. CALDES 3
Veure NAIA CORIA RISUEÑONAIA CORIA RISUEÑO A.E. SANTA EULÀLIA 3
Veure ARNAU COLL GÜELLARNAU COLL GÜELL C.N. BANYOLES 2

Expulsions definitives per brutalitat, amb substitució als 4 minuts

Nom Equip Valor
Veure HUMBERTO MATA ÁLVAREZHUMBERTO MATA ÁLVAREZ C.N. SABADELL 1

Penals fallats

Nom Equip Valor
Veure RUY GONZALVO GONZALEZRUY GONZALVO GONZALEZ C.N. MONTJUIC 2
Veure Mariona FIGUERAS SALAMariona FIGUERAS SALA C.N. MATARÓ "B" 2
Veure joan ruiz yestejoan ruiz yeste CN RUBI B 2
Veure JOAQUIM GONGORA SANCHEZJOAQUIM GONGORA SANCHEZ C.N. SANT ANDREU B 1
Veure MARCELO BANS REIGMARCELO BANS REIG C.E. MEDITERRANI B 1
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Segueix-nos

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.